Seminaras mokytojams „Laiko valdymas - sėkmingos pedagogo veiklos pamatas”

Lidija LaurinčiukienėMokyklų tobulinimo centras kviečia visų ugdymo įstaigų pedagogus dalyvauti seminare „Laiko valdymas - sėkmingos pedagogo veiklos pamatas”, kuriame mokymų vadovė Lidija Laurinčiukienė padės įkvėpti energijos, pateiks patarimų, praves praktines užduotis, skirtas laiko valdymo gebėjimams stiprinti.

Nuolatinės skubos ir informacijos pertekliaus laikmečiu itin svarbi tampa laiko valdymo kompetencija – kiekvienas savo srities profesionalas nori rimtus darbus padaryti kokybiškai ir per kuo trumpesnį laiką.

Tyrimų rezultatai rodo, kad efektyviai planuojantys savo laiką:

• reikšmingai gerina darbo kokybę;
• mėgaujasi savo darbu bei laisvalaikiu.

Tai įmanoma pasiekti turint efektyvių laiko planavimo įgūdžių. Gebėjimas efektyviai planuoti savo laiką tampa būtinybe mokytojams, kuriems reikia suvaldyti gausėjančios informacijos srautus, iš siūlomų mokymo priemonių gausos pasirinkti efektyviausias, komunikuoti su problemų turinčiais mokiniais ir jų šeimomis, įsisavinti gausėjančias švietimo naujoves ir būti lyderiais.

Seminaro metu analizuojami:

laiko vadybos teoriniai pamatai: tikslų formulavimo ypatumai (darbo dienos tikslai, projekto tikslai, ilgalaikiai tikslai, gyvenimo ir profesinės karjeros tikslai); prioritetinių tikslų nustatymo būtinybė; laiko sąnaudų ir pridėtinės vertės santykio įvertinimas,

laiko vadybos metodika: darbo efektyvumo didinimo metodai; problemų sprendimas ir laiko vadyba; reputacijos prielaida – gebėjimas valdyti laiką; gebėjimas valdyti stresą – laiko taupymo prielaida.

Pristatoma:

• keturių kartų laiko vadyba;
• pagrindiniai laiko tvarkymo metodai;
• asmeninio laiko audito būdai.

Vyks mokymasis iš patirties, demonstravimas, diskusija, kūryba, į(si)vertinimas, refleksija.

Mokymų vadovėLidija Laurinčiukienė, žurnalistė, organizacijų konsultantė (įmonės įvaizdžio, viešųjų ryšių, bendravimo su žiniasklaida, lyderystės, komandos formavimo klausimais). Įvairių renginių ir projektų koordinatorė bei organizatorė, viešų apskritojo stalo diskusijų/debatų moderatorė. Leidėja, keliolikos knygų bendraautorė, autorė ir sudarytoja. Dvejus metus (2005-2006 m.) dirbo švietimo ir mokslo ministro patarėja. 14 metų aukštųjų mokyklų dėstytoja, dirbusi Vilniaus pedagoginiame universitete, Mykolo Romerio universitete, Vilniaus kolegijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2010 m. Lietuvos studentų atstovybių sąjungos nominuota, 2010 m. sąžiningiausia Lietuvos dėstytoja“.

Seminaro dalyviai gaus pažymėjimus. Seminarų pertraukos metu vaišinsime kava, arbata, saldumynais.

Kada? Kur? - lapkričio 11 d., pirmadienį, 12.00 –16.40, Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g.39, Vilnius.

Kaina - 110 Lt (apmokėjimas iš mokinio krepšelio lėšų pavedimu arba grynais).

Kviečiame REGISTRUOTIS internetu (SPAUSTI ČIA).

MTC, ITC, LL2 inf.

dalintis.png
+ 4

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujienlaiškis

Atsiliepimai

Miela Rasyte,

labai ačiū už visą informaciją, kurią iš Tavęs gauname:) Vis noriu pasidžiaugti mūsų su Gintaute Žibėniene parengto vadovėlio "Pasiekimų vertinias ir įsivertinimas" pristatymu. Profesionalus ir įtraukiantis pristatymas, kuris net mane pačią sužavėjo šiuo vadovėliu :) Labai prašom su Gintaute perduoti nuoširdų ačiū jo pristattytojai. Aš taip nebūčiau gebėjusi :)

Valdonė Indrašienė,

Edukologijos instituto direktorė

 

Rašykite mums

Mielieji, labai vertiname Jūsų nuomonę ir pasiūlymus. Pasidalinkite jais su mumis.
Paieška

Kalendorius

P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Lyderių citatos

„Aš nebandau šokti geriau nei kažkas kitas. Stengiuosi šokti geriau nei aš pats šokau vakar“.

Michailas Baryšnikovas
 

Prisijungimo forma