Seminaras mokytojams „Laiko valdymas - sėkmingos pedagogo veiklos pamatas”

Lidija LaurinčiukienėMokyklų tobulinimo centras kviečia visų ugdymo įstaigų pedagogus dalyvauti seminare „Laiko valdymas - sėkmingos pedagogo veiklos pamatas”, kuriame mokymų vadovė Lidija Laurinčiukienė padės įkvėpti energijos, pateiks patarimų, praves praktines užduotis, skirtas laiko valdymo gebėjimams stiprinti.

Nuolatinės skubos ir informacijos pertekliaus laikmečiu itin svarbi tampa laiko valdymo kompetencija – kiekvienas savo srities profesionalas nori rimtus darbus padaryti kokybiškai ir per kuo trumpesnį laiką.

Tyrimų rezultatai rodo, kad efektyviai planuojantys savo laiką:

• reikšmingai gerina darbo kokybę;
• mėgaujasi savo darbu bei laisvalaikiu.

Tai įmanoma pasiekti turint efektyvių laiko planavimo įgūdžių. Gebėjimas efektyviai planuoti savo laiką tampa būtinybe mokytojams, kuriems reikia suvaldyti gausėjančios informacijos srautus, iš siūlomų mokymo priemonių gausos pasirinkti efektyviausias, komunikuoti su problemų turinčiais mokiniais ir jų šeimomis, įsisavinti gausėjančias švietimo naujoves ir būti lyderiais.

Seminaro metu analizuojami:

laiko vadybos teoriniai pamatai: tikslų formulavimo ypatumai (darbo dienos tikslai, projekto tikslai, ilgalaikiai tikslai, gyvenimo ir profesinės karjeros tikslai); prioritetinių tikslų nustatymo būtinybė; laiko sąnaudų ir pridėtinės vertės santykio įvertinimas,

laiko vadybos metodika: darbo efektyvumo didinimo metodai; problemų sprendimas ir laiko vadyba; reputacijos prielaida – gebėjimas valdyti laiką; gebėjimas valdyti stresą – laiko taupymo prielaida.

Pristatoma:

• keturių kartų laiko vadyba;
• pagrindiniai laiko tvarkymo metodai;
• asmeninio laiko audito būdai.

Vyks mokymasis iš patirties, demonstravimas, diskusija, kūryba, į(si)vertinimas, refleksija.

Mokymų vadovėLidija Laurinčiukienė, žurnalistė, organizacijų konsultantė (įmonės įvaizdžio, viešųjų ryšių, bendravimo su žiniasklaida, lyderystės, komandos formavimo klausimais). Įvairių renginių ir projektų koordinatorė bei organizatorė, viešų apskritojo stalo diskusijų/debatų moderatorė. Leidėja, keliolikos knygų bendraautorė, autorė ir sudarytoja. Dvejus metus (2005-2006 m.) dirbo švietimo ir mokslo ministro patarėja. 14 metų aukštųjų mokyklų dėstytoja, dirbusi Vilniaus pedagoginiame universitete, Mykolo Romerio universitete, Vilniaus kolegijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2010 m. Lietuvos studentų atstovybių sąjungos nominuota, 2010 m. sąžiningiausia Lietuvos dėstytoja“.

Seminaro dalyviai gaus pažymėjimus. Seminarų pertraukos metu vaišinsime kava, arbata, saldumynais.

Kada? Kur? - lapkričio 11 d., pirmadienį, 12.00 –16.40, Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g.39, Vilnius.

Kaina - 110 Lt (apmokėjimas iš mokinio krepšelio lėšų pavedimu arba grynais).

Kviečiame REGISTRUOTIS internetu (SPAUSTI ČIA).

MTC, ITC, LL2 inf.

dalintis.png
+ 4

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujienlaiškis

Atsiliepimai

Noriu padėkoti Jums ir LL2 tyrėjų komandai, ypač Jūratei ir Sigitui už Lietuvos švietimo lyderystės raiškos kaitos tyrimą ir mokykloms persiųstus tyrimų rezultatus.

Su didžiuliu susidomėjimu mokyklos vadovų komandoje išanalizavome tyrimų rezultatus, palyginome savo mokyklos rezultatus su šalies vidurkiu, pristatėme mokyklos bendruomenei  ir likome maloniai nustebinti, kad mažutė jaunimo mokykla net 17-oje pozicijų yra aukščiau už šalies vidurkį. Taigi galiu daryti išvadą, kad  tiek formalios, tiek neformalios švietimo lyderystės studijos buvo naudingos ne tik mums, vadovams. Pokytis vyksta visoje mokyklos bendruomenėje. Vis labiau ryškėja tvarumo ir  pasidalytosios lyderystės požymiai. ( Beje, net trys iš keturių  mokyklos vadovų dalyvavome formaliosiose ir neformaliosiose švietimo lyderystės studijose). 

Linkiu kuo geriausios kloties naujame projekto etape, nes lyderystė „veža“ :)

Pagarbiai

Loreta Tamulaitienė

Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos direktorė , I- osios Švietimo lyderystės laidos magistrė

 

Rašykite mums

Mielieji, labai vertiname Jūsų nuomonę ir pasiūlymus. Pasidalinkite jais su mumis.
Paieška

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Lyderių citatos

„Motyvacija yra tai, dėl ko pradedame judėti į priekį. Įpročiai yra tai, kas priverčia užbaigti darbus“.

Jimas Rohnas


 

Prisijungimo forma